Bývanie v uličke 

Mám záujem

Bývanie v Uličke je projekt s 10 - timi bytovými jednotkami, nachádzajúcich sa priamo v centre Dolného Kubína s celkovou plochou 1 000 m2. Nadčasový komplex s rodinnou atmosférou môže byť Vašou ideálnou voľbou, ak hľadáte miesto, kde je všetko nablízku.

KOLAUDÁCIA – leto 2024

Mám záujem

Predstavenie projektu

Projekt zahŕňa niekoľko 1 až 4 izbových bytov, ktoré môžu byť ideálnou voľbou pre novú etapu Vášho života, poprípade predstavujú výbornú investičnú príležitosť v novostavbe situovanej v centre mesta. Moderná dispozícia bytov, použitie energeticky úsporných technológii a kvalitných materiálov prispievajú k vytvoreniu zdravého a komfortného prostredia na bývanie, ktoré je ohľaduplné k životnému prostrediu.

Mám záujem

Moderné prvky vonkajšej architektúry dopĺňa dispozícia interiéru, ktoré okamžite zaujme svojou priestrannosťou. Budúci majitelia budú mať možnosť bývať v príjemnom a pokojnom prostredí, ktorého nespornou výhodou je bohatá občianska vybavenosť. Nákupné centrá, reštaurácie, kaviarne, lekárne, školy, škôlky, hory, športoviská, múzeá, či kultúrne strediská – to všetko v bezprostrednej blízkosti polyfunkčného domu.

Mám záujem

Ponuka bytov

1 – izbový

2. poschodie

39,38m²

Voľné

1 – izbový

3. poschodie

39,38m²

Rezervovaný

2 – izbový

2. poschodie

50,51m²

Voľné

2 – izbový

3. poschodie

50,51m²

Rezervovaný

3 – izbový

2. poschodie

97,07m²

Rezervovaný

3 – izbový

3. poschodie

97,07m²

Voľné

3 – izbový

4. poschodie

130m²

Voľné

4 – izbový

2. poschodie

121,71m²

Voľné

4 – izbový

3. poschodie

121,71m²

Rezervovaný

4 – izbový

4. poschodie

163,25m²

Rezervovaný

Štandardná výbava

Jedná sa o monolitickú železobetónovú konštrukciu so železobetónovými stropmi, stĺpmi, stenami, výťahovou šachtou a schodiskovými ramenami. Nenosné konštrukcie a predeľovacie priečky sú realizované z pórobetónových tvárnic s výbornou nepriezvučnosťou. Objekt budovy je zateplený kontaktným zatepľovacím systémom z minerálnej vlny. Súčasťou objektu je zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami, ktorá zabraňuje prehrievaniu budovy a zabezpečuje priaznivú mikroklímu prostredia.

Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je zabezpečené systémovým podlahovým vykurovaním. V kúpeľni je vykurovanie doplnené rebríkovými radiátormi. Reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach umožňujú termostatické hlavice.

Odvetranie priestorov kúpeľní a WC je zabezpečené ventilátorom. V kuchyni je predpríprava na pripojenie digestora do vzduchotechnického potrubia. 

Vetranie obytných miestností na 2. a 3.NP je zabezpečené lokálnymi rekuperačnými jednotkami.

Chladenie obytných miestností na 4.NP je zabezpečené klimatizáciou typu SPLIT s vnútornou a vonkajšou jednotkou umiestnenou na streche objektu.

Súčasťou štandardu je závesné WC montované do predstenového systému so zabudovanou nádržkou vrátane ovládacieho tlačidla. Taktiež umývadlá s batériou, vaňa / sprcha (podľa bytu), podomietkové sprchové sety a walk-in sprchové kúty.

Vstupné dvere do bytov sú bezpečnostné, triedy RC3 s bezpečnostnou zárubňou, antipanikovým systémom a s vysokou nepriezvučnosťou. Bezfalcové interiérové dvere s obložkovými zárubňami sú taktiež súčasťou štandardného vybavenia bytov. Podlahou v obytných miestnostiach je  plávajúca vodeodolná laminátová podlaha vrátane obvodových líšt. V kúpeľni a vo WC sú gresové obklady a dlažby. 

Okná sú hliníkové otváravo-sklopné s celoobvodovým kovaním, zasklené tepelne izolačným trojsklom. V priestore každého okenného otvoru je zabezpečená predpríprava na exteriérové žalúzie a sieťky proti hmyzu.

Na povrchy stien a stropov je použitá sadrová omietka. Vnútorná omietka je ošetrená náterom bielej farby.

Každý byt disponuje jednou pivničnou kobkou. Povrch podlahy pivničnej kobky je ošetrený bezprašným epoxidovým náterom. Jednotlivé pivničné kobky sú medzi sebou oddelené montovanou drevo-kovovou priečkou. Pivničné kobky sú situované na 1. PP.

Možnosti
nadštandardu

(do termínu ukončenia hrubej stavby)

Výber obkladov a dlažieb podľa svojich predstáv.

Výber sanity a zariaďovacích predmetov podľa svojich predstáv.

Pripojenie na fotovoltické panely.

Vybudovanie elektro-nabíjačky alebo elektrickej zásuvky pri parkovacom mieste.

Vybudovanie klimatizovania bytu alebo predprípravy.

Vybavenie bytu vonkajšími žalúziami a sieťkami proti hmyzu.

Dispozičné zmeny podľa požiadaviek klienta.

Možnosti parkovania

K bytom je možné zakúpiť si parkovacie státie v garáži polyfunkčného domu na 1. NP alebo vonkajšie parkovacie miesto pred objektom.

DETAIL

Kontaktujte nás